H2

Faaliyetlerimiz

Şirketimiz teknolojinin öncüsü olan üç branşta ;

1-) Havacılık

2-) İnşaat

3-) Bilişim & Elektronik (www.herseyburda.com Online Alışveriş)

Faaliyet göstermektedir.

HAVACILIK FAALİYETLERİMİZ

Hizmetlerimiz beş başlık halinda sınıflandırılmıştır ,

1-) Uçak ve Uçak Motoru Ticareti

2-) Havayolu Kurulması

3-) Uçak ve Motor Demontajı Tamirat ve Motor Danışmanlığı

4-) Uçak parçaları tamiri ve alım satımı

5-) Çözüm ortaklarımız ve mümessillik

1-) Uçak ve Uçak Motoru Ticareti

Müşterilerimize en iyi şartları ve olanakları sunmaktayız. Bu servisi verirken engin iş tecrübemizi , dünya çapındaki bağlantılarımızı, starejik ticari yöntemlerimizi ve muhtelif uçak modellerini kapsayan tecrübemizi kullanmaktayız. Şirketimiz, General Elektrik motorlarının ihracatında ülke lideridir. En yoğun ihracatını ABD'ye yapmaktayız.

2-) Havayolu Kurulması

Şirketimiz çok tecrübeli ve alt yapısı güçlü bir ekipten oluşmaktadır. Bu ekip A'dan Z'ye tüm havayolu operasyonlarını, bakım hizmetlerini, kalite dökümanlarını, uçak finansmanını ve bu işler için gerekli tüm iş planlarını hazırlama kapasitesine sahiptir.Uçak finansmanı ya da kiralanması konusunda en uygun seçeneği sunmak şirketimizin başlıca hedeflerindendir.

3-) Uçak ve Motor Demontajı ve Motor Danışmanlığı

Şirletimiz ; A300, A310 ve B767 uçaklarının, CF6-50, CF6-80 motorlarının tedarikini ve demontajını yapar.Daha önce satın alıp dismantling işlemi yaptığımız iki adet A300 B4 ve bir adet A310-200 uçağından sonra dörtüncü uçağımız olan A310-200 uçağının parçalarını pazarlamaktayız.

4-) Uçak parçaları tamir ve alım satımı

Uçak ve gövde bakımları ile ilgili olarak şirketimizi' ın MRO lar ile özel anlaşmaları olup kontratlar, gözetim ve lojistik hizmetleri konusunda destek hizmetleri vermektedir.

5-) Çözüm ortaklığı ve mümessillik

-AAR

-I2I Aero LLC

-Icarus International Group LLC

-Andrew Muirhead